تبلیغات
مجموعه دانشجویی ولی نعمتان - این بیانات امام
| | |

مجموعه‌ی دانشجویی ولی‌نعمتان

.

بازدید : مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 11 آذر 1389

مقدمه 1

معمولا جریان وبلاگ نویسی اینجوریه که از خودت مطلب مینویسی. من خیلی به این اعتقاد ندارم. مهم وظیفه هست. آیه نازل نشده که حتما مطلب از خودت باشه.

مقدمه 2

این روزها حرف زدن درباره افکار و اندیشه ها و بیانات امام مد شده ( البته این از برخی جهات خوبه و از برخی جهات دیگه بد که کاری بهش نداریم) خلاصه اینکه هر کسی به یه نحوی سنگ اندیشه های امام رو به سینه می زنه یا درباره افکار فراموش شده امام حرف میزنه. ما هم در اینجا به برخی از بیانات و افکار امام که مطمئنا به گوش خیلی هامون نخورده (مثل بقیه حرفهای امام) اشاره میکنیم.

"اسلام از توی ضعفا پیدا شده است، از اغنیا که پیدا نشده است، از این گداهای مدینه و مکه اسلام پیدا شد، از این بیچاره ها و ضعیفها پیدا شده است و انبیای دیگر هم همینطور بودند چون اشراف نبودند که طرفدار اشراف باشند، انبیاء از همین ضعفا هستند، از بین همین توده ها پیدا شدند و طرفدار همین توده ها هم هستند."

"بیایید تمام قلمها و تمام قدمها و تمام گفتار ما بر منافع این قشر مستضعف باشد . . . قلمها را در راه خدمت به این خلق به کار بیندازید، گفتار را در راه خدمت به مستضعفین و اعمال را در خدمت به مستضعفین."

"این زاغه نشینان و این پائین شهریها  ولی نعمتان ما هستند"

"به همه در کوشش برای رفاه طبقات محروم وصیت می کنم که خیر دنیا و آخرت شماها رسیدگی به حال محرومان جامعه است."

شادی روحش صلوات
طبقه بندی: بیانات، 
ارسال توسط ولی نعمتان
آرشیو مطالب
امکانات جانبی
blogskin

دانلود فیلم

سایت ساز رایگان

بهراد آنلاین

شادزیست

دانلود فیلم

لیمونات

تک باکس

دانلود نرم افزار