تبلیغات
مجموعه دانشجویی ولی نعمتان - حكم انتصاب حجت الاسلام و المسلمین زندیه
| | |

مجموعه‌ی دانشجویی ولی‌نعمتان

.

بازدید : مرتبه
تاریخ : شنبه 16 دی 1391

طی حکمی از سوی سردار خراسانی مسئول سازمان بسیج سازندگی، حجت الاسلام والمسلمین نورالدین زندیه به عنوان مسئول معاونت مطالعات راهبردی و پژوهش مركز مطالعات راهبردی و هدایت حركت‌های جهادی انتخاب گردیدند. ایشان ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و خدمات ارزشمند حجت الاسلام والمسلمین محمد علی اخوان، حجت الاسلام والمسلمین نورالدین زندیه را به عنوان مسئول جدید این معاونت انتخاب نمودند.

شایان ذکر است پیش از این حجت الاسلام محمد علی اخوان مسئولیت این معاونت را به عهده داشته و خدمات ارزنده ای در این راستا ارائه نمودند که ایشان همچنان به عنوان مشاور و عضو شورای مركز مطالعات راهبردی و هدایت حركت‌های جهادی در حال فعالیت می باشند.

از جمله سوابق علمی و فعالیت های ارزشمند حجت الاسلام والمسلمین زندیه می توان به مسئولیت ایشان در دفتر اعزام مبلغ دانشگاه امام صادق‌(ع)، تدریس در دانشگاه در زمینه تفسیر، زبان عربی، اندیشه اسلامی، مسئولیت گروه تدبر و تفسیر قرآن كریم دانشگاه امام صادق(ع)، دانشجوی دكتری علوم قرآن و حدیث دانشگاه امام صادق(ع)، تألیف آثاری در زمینه اهل بیت ‌علیهم‌السلام و انقلاب اسلامی و همچنین عضو شورای مركز مطالعات راهبردی و هدایت حركت‌های جهادی اشاره نمود.ارسال توسط ولی نعمتان
آرشیو مطالب
امکانات جانبی
blogskin

دانلود فیلم

سایت ساز رایگان

بهراد آنلاین

شادزیست

دانلود فیلم

لیمونات

تک باکس

دانلود نرم افزار