تبلیغات
مجموعه دانشجویی ولی نعمتان - مادران جهادگر
| | |

مجموعه‌ی دانشجویی ولی‌نعمتان

.

بازدید : مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 12 اردیبهشت 1392

همایش بزرگ مادران جهادگر همزمان با سالروز ولادت حضرت زهرا (س) برگزار شد.

       به همت گروه جهادی ولی امر؛

همزمان با سالروز ولادت فاطمه زهرا(س)، همایش بزرگ مادران جهادگر به همت قرارگاه جهادی ولی امر برگزار شد.

به گزارش خبرنگار اعزامی پایگاه اطلاع رسانی جهادگر ؛ این مراسم صبح امروز ، یازدهم اردیبهشت در سالن بصیرت سازمان بسیج دانشجویی و با حضور جمعی از مسئولان سازمان بسیج سازندگی برگزار شد.

در این مراسم حجت الاسلام پناهیان با تأكید بر اهمیت تغییر سبك زندگی در زندگی جوانان تصریح كرد: تجلی روحیه جهادی در سبك زندگی می تواند ضامن سعادت جوانان باشد.

وی با بیان اینكه مشكلات عقیدتی موجود در میان بعضی از جوانان را نمی توان ناشی از ضعف ایمان دانست، افزود: زندگی جوانان در محیط های امروزی خانواده ها كمتر با سخت كوشی و تلاش برای آراسته شدن به فضائل اخلاقی همراه است و همین مسئله بعضاً مانع قرار گرفتن آن ها در مسیر عبادت و بندگی می شود.

وی با تقدیر از مقام مادران جهادگر، گفت: در اردوی جهادی عبادت به طور مستقیم به جهادگران آموخته نمی شود اما بارور شدن روحیه جهادی در زمان برگزاری اردو، تمام استعدادهای انسانی برای پرستش ذات اقدس الهی را در وجود آنها بر می انگیزد.

بر اساس این گزارش در پایان این مراسم كه با حضور سردار خراسانی، مسئول بسیج سازندگی، وحید كمر روستا دبیر مركز هدایت حركت های جهادی و جمعی دیگر از مسئولان برگزار شده بود، از مادران شهیدان جهاد حمیدرضا عابدی زادگان، علی جنیدی، حسین مؤمنی و محمد حسین محرابی قدردانی به عمل آمد.              ارسال توسط ولی نعمتان
آرشیو مطالب
امکانات جانبی
blogskin

دانلود فیلم

سایت ساز رایگان

بهراد آنلاین

شادزیست

دانلود فیلم

لیمونات

تک باکس

دانلود نرم افزار